מלגות לימודים שנתרמו על ידי גב' דבורה חיימוביץ' ז"ל הוענקו לסטודנטים בבית הספר לסיעוד

4/3/2013

בטקס חגיגי שנערך בבית הספר לסיעוד הוענקו 12 מלגות בסך 30 אלף שקלים לסטודנטים מצטיינים. המלגות נועדו לעידוד וטיפוח מצוינות והוענקו על ידי מנהלת עיזבונה של הגב' דבורה חיימוביץ' ז"ל, שהתגוררה בברזיל שנים ארוכות ועלתה לארץ קצת לפני מותה. הגב' חיימוביץ' שאפה בחייה ללמוד סיעוד, אך הדבר לא הסתייע ובצוואתה ביקשה לסייע לסטודנטים לסיעוד להגשים את חלומם ולהיות אחים ואחיות. המלגות הוענקו בארבעה בתי ספר לסיעוד בארץ.

ד"ר חנה צפריר, מנהלת בית הספר לסיעוד במרכז הרפואי זיו, ציינה בטקס כי אין זה מובן מאליו שמציעים סיוע לסטודנטים, ובוודאי שלא כשמדובר בבית ספר לסיעוד בגליל הרחוק. היא הודתה לעו"ד עפרה זיו, מנהלת עיזבונה של הגב' חיימוביץ' ז"ל, על שבחרה בבית הספר לסיעוד במרכז הרפואי זיו להיות אחד מארבעה בתי הספר המקבלים את המלגות. 

"המלגות המוענקות הן עדות לרוחב ליבה ולנדיבותה של גב' חיימוביץ'. לא ניתן למדוד את גודל התרומה הזו בשקלים או בזהב, שכן היופי הגלום בה הוא בכך שהיא מוענקת לסטודנטים לסיעוד, שהם בתורם יתרמו ויתנו מעצמם לחברה ולקהילה. 12 הסטודנטים נבחרו בזכות איכויותיהם וכישוריהם האקדמיים. אנו גאים בכך שיש לנו סטודנטים שכבר באמצע מסלול לימודיהם מפגינים את הרוח והערכים שאנו מנחילים לכל בוגרינו", אמרה ד"ר צפריר.