כנס הריון ולידה יתקיים ביום שישי 5.7.13 בהיכל התרבות בכרמיאל

25/6/2013


הבוקר החוויתי ישלב מגוון הרצאות בנושא הריון ולידה שיועברו על ידי רופאים ואחיות ממחלקת נשים ויולדות במרכז הרפואי זיו ביניהן:
הצגת מחלקת נשים ויולדות במרכז הרפואי זיו מפי ד"ר עינבר בן-שחר, מנהל מחלקת נשים ויולדות, שיציג גם את אחראי חדרי הלידה החדש, ד"ר דויד פלג ומרכזת קורס ההכנה ללידה, המיילדת סוהילה גאנם,
הרצאה על הכרת תהליך הלידה ומחלקת יולדות מפי ד"ר מאיה וולף אחראית מחלקת סיבוכי הריון, הרצאה בנושא תזונה בהריון מפי ד"ר מיכאל ברוסילוב, אחראי מרפאות הריון בסיכון גבוה ומומים, הרצאה בנושא לידה טבעית מפי אחות מיילדת אחראית חדרי לידה מירה אלי וסגניתה גבי סבו, הרצאה על הנקה ושיטת הביות הגמיש מפי רחל לוי, אחות אחראית במחלקת יולדות ומאיה קרת אחות יועצת הנקה והרצאה על המעבר מזוגיות להורות מפי צחי קולומבוס. עם סיום ההרצאות יערך פאנל שאלות ותשובות לקהל הרחב בהשתתפות רופאי נשים, מיילדות ואחיות מחלקת נשים-יולדות ומחלקת ילודים
.
בנוסף להרצאות יהנו המשתתפות מארוחת בוקר מפנקת ומהנחות ומתנות בחסות החברות: מטרנה, לנזינו, טבורית, נוטרילון, בבושקה, ליטל טינגס ובייבי סמייל וכן צילום הריון אומנותי לכל יולדת על ידי סטודיו ויזואלי מיכל מיימון.

ד"ר עינבר בן-שחר, מנהל מחלקת נשים ויולדות במרכז הרפואי זיו מציין, כי מטרת הכינוס היא להציג ליולדות את השינויים שחלו בהיבט כוח האדם, השירותים הרפואיים והמבניים במחלקת נשים ויולדות שהיא "מחלקת הבית" של תושבי הגליל והגולן. "מחלקת היולדות במרכז הרפואי זיו מעניקה ליולדות תנאים ברמה הגבוהה ביותר כולל חדרי לידה חדשים שכוללים שני חדרי לידה טבעית וצוות מקצועי, מיומן המעניק יחס אישי וחם. חשוב לנו מאוד שנשות כרמיאל והאזור תגענה לכנס תכרנה את הצוות הבכיר של אגף היולדות של המחלקה, תשמענה על האופציות העומדות לרשותן במהלך ההיריון והלידה ותשאלנה את כל השאלות שמטרידות אותן" אומר ד"ר בן-שחר.

בשנים האחרונות חל גידול משמעותי במספר היולדות המגיעות למרכז הרפואי זיו (גידול של כ- 50% בעשר השנים האחרונות), זאת הודות לבנייתם של חדרי הלידה החדשים, שיפוץ מחלקת היולדות לפני כשנה והצטרפות אנשי צוות רפואי חדשים ומוכשרים.

כנס נשים הרות בהיכל התרבות כרמיאל, יתקיים ביום שישי 5.7.2013, החל מהשעה 08:30, הכניסה חינם.
 יש לשריין מקום! הרשמה בטלפונים: 04-6828190, 04-6662384 או בדפי הפייסבוק של המרכז הרפואי זיו ומרכז צעירים כרמיאל.