ד"ר יורם עוזר, מומחה חדש לכירורגיית כף היד במחלקת אורתופדיה במרכז הרפואי זיו

19/11/2015

מחלקת אורתופדיה במרכז הרפואי זיו מרחיבה את פעילותה ואת צוות הרופאים והמומחים. לאחרונה הצטרף למחלקה רופא בכיר,  ד"ר יורם עוזר אורתופד מומחה בכירורגיית כף היד.

ד"ר עוזר הינו בוגר בית הספר לרפואה של אוניברסיטת בן גוריון בנגב. התמחה בכירורגיה אורתופדית במערך האורתופדי בבית החולים שיבא בתל השומר ובכירורגיית כף היד בפריז ובניו-יורק, במרכזים מובילים לניתוחים מיקרו-כירורגיים של כף היד

וניתוחים עצביים היקפיים. טרם הצטרפותו לצוות מחלקת אורתופדיה במרכז הרפואי זיו, שימש ד"ר עוזר כרופא בכיר בבית החולים שיבא בתל השומר ובית החולים הדסה בירושלים.

במרכז הרפואי זיו יופקד ד"ר עוזר על תחום אורתופדיית כף היד ופיתוח תחום הטיפולים בטראומה של כף היד הכולל ניתוחים במערכת העצבים, החלפות מפרקים בכף היד ובמרפק. כמו כן ישתלב ד"ר עוזר בהוראה בבית הספר לרפואה בצפת ובהוראת

סטודנטים ומתמחים במחלקת אורתופדיה.

פרופ' אלכסנדר לרנר, מנהל המחלקה האורתופדית במרכז הרפואי זיו מציין כי גיוס רופאים מומחים מצטיינים למחלקה הינו חלק מהמאמץ להעניק לתושבי הגליל את השירות והטיפול המתקדמים והטובים ביותר שניתן "המחלקה האורתופדית במרכז הרפואי זיו הינה מחלקה המתפתחת ומשתכללת כל העת, העובדת בסטנדרטים הגבוהים ביותר הן מבחינת הטיפול והן מבחינת המכשור, הציוד והטכנולוגיה הרפואית הנמצאים בשימוש המחלקה. רופאי מחלקת האורתופדיה מקפידים להתעדכן בכל שיטות הטיפול המתקדמות הקיימות בעולם ולהכיר את כל הציוד והמכשור הרפואי החדיש. אנו עושים זאת על מנת להעניק למטופלים את הטיפול המקצועי הטוב ביותר שניתן" אומר פרופ' לרנר.