מכל רחבי הארץ מגיעים מטופלים למרכז הרפואי זיו בעקבות ד"ר יורם עוזר, אורתופד מומחה בכירורגיית כף היד

19/1/2016

מכל רחבי הארץ מגיעים מטופלים למרכז הרפואי זיו בעקבות ד"ר יורם עוזר, אורטופד מומחה בכירורגיית כף היד, שהצטרף לאחרונה לצוות מחלקת אורתופדיה

מסתבר שלעיר צפת לא מגיעים רק בשביל קברי צדיקים ומקומות קדושים, מאז הצטרפותו של  ד"ר יורם עוזר, אורתופד מומחה בכירורגיית כף היד, למחלקת אורתופדיה, עולים אליו לרגל עשרות מטופלים מכל רחבי הארץ שמגיעים לניתוחים מתקדמים ומודים בפה מלא: "שירות כף היד במחלקה האורתופדית במרכז הרפואי זיו הינו הטוב ביותר בארץ".

ד"ר עוזר נחשב למומחה מוביל בישראל לכירורגיית כף היד. את ניסיונו הרב צבר בעבודה במערך האורתופדי בבית החולים שיבא בתל השומר, במרכז הרפואי הדסה בירושלים ובהשתלמויות בכירורגיית כף היד בפריז ובניו-יורק, במרכזים מובילים לניתוחים מיקרו-כירורגיים של כף היד וניתוחים עצביים היקפיים. במרכז הרפואי זיו מופקד ד"ר עוזר על תחום אורתופדיית כף היד ופיתוח טיפולים בטראומה של כף היד הכוללים ניתוחים במערכת העצבים, החלפות מפרקים בכף היד ובמרפק.

סיגלית זוארי (45), אחת מהמטופלות שהגיעה כל הדרך מחולון לניתוח במרכז הרפואי זיו על ידי ד"ר עוזר, מספרת: "סבלתי 3 שנים מכאבי תופת במרפק יד ימין, עד למצב שכבר לא הייתי יכולה אפילו להרים כוס לשתות. טיפול שמרני באמצעות תרופות לא עזר וחששתי ללכת לניתוח שנחשב מסובך. קיבלתי המון המלצות על ד"ר עוזר ואמרו לי שהוא המומחה מספר 1 בארץ בתחום. אחרי שנפגשתי עם ד"ר עוזר והוא הסביר לי על הניתוח והשלכותיו ידעתי שאני מוכנה לעשות את הניתוח רק אצלו ותוך זמן קצר הגעתי למרכז הרפואי זיו בצפת. קיבלו אותי בחום במחלקת אורתופדיה והצוות העניק יחס חם לאורך כל הדרך, הניתוח עבר בהצלחה ואני מרוצה מאוד. בשביל המומחה הכי טוב בארץ שווה לנסוע כמה שעות עד לצפת, אפשר גם לשלב טיול בצפון. אני ובעלי ניצלנו את ההזדמנות לטייל קצת בצפת ונהנינו מאוד".

גם אורי רשתי (62) מאריאל הגיע לניתוח במרכז הרפואי זיו בעקבות ד"ר עוזר. "אני מכיר את ד"ר עוזר זמן רב ועברתי אצלו כבר מספר טיפולים בעבר. כשנזקקתי לניתוח בכף היד היה לי ברור שד"ר עוזר הוא הכתובת, ולא היה לי ספק ששווה להרחיק לצורך כך עד לצפת. מדובר ברופא יוצא דופן- מעבר למצוינות המקצועית שלו הוא בנאדם במלוא מובן המילה – נותן יחס אישי וחם, רגיש וקשוב, מסביר לחולה בסבלנות על כל פרט, קשוב ומתעניין לכל אורך הטיפול וגם זמין בטלפון לכל שאלה. אין ספק שתושבי הצפון זכו ברופא משכמו ומעלה שיעניק להם את השירות והטיפול הטובים ביותר שיש כיום בארץ".

אין זו הפעם הראשונה בה מגיעים מטופלים ממקומות מרוחקים בארץ ואף בעולם לטיפול במחלקה האורתופדית במרכז הרפואי זיו. פרופ' אלכסנדר לרנר, מנהל המחלקה האורתופדית במרכז הרפואי זיו אומר: "למחלקה האורטופדית במרכז הרפואי זיו בצפת מגיעים מטופלים מכל רחבי הארץ וגם מחוץ לארץ, לא רק מאזור הצפון, זאת בזכות איכות השירות, מגוון שירותים חדשים ומתקדמים ורופאים מומחים מהשורה הראשונה. בדרך כלל המטופלים שמגיעים מרחוק באים במיוחד למרכז הרפואי זיו על מנת לקבל טיפולים מסובכים ומתקדמים, לעיתים אחרי ששנים עברו טיפולים אורטופדים אשר לא שיפרו את מצבם.
המחלקה האורתופדית במרכז הרפואי זיו, מתפתחת ומשתכללת כל העת ועובדת בסטנדרטים הגבוהים ביותר, הן מבחינת הטיפול והן מבחינת המכשור, הציוד והטכנולוגיה הרפואית הנמצאים בשימושה. רופאי המחלקה מקפידים להתעדכן בכל שיטות הטיפול המתקדמות הקיימות בעולם ולהכיר את כל הציוד והמכשור הרפואי החדיש. אנו עושים זאת על מנת להעניק למטופלים את השירות והטיפול המקצועי הטוב ביותר שניתן".