נציג שושלת בוש -גו'רג' פרסקוט בוש הגיע לביקור במרכז הרפואי זיו בצפת עם פמליית אנשי עסקים מטקסס.בוש:אני נדהם ומודה לצוות הרפואי על הפעילות ההומניטרית המתקיימת במרכז הרפואי זיו

16/8/2016נציג שושלת בוש
- עו"ד גו'רג' פרסקוט בוש הגיע היום (16.08) ביזמת משרד החוץ, עם פמליית אנשי עסקים מטקסס, לביקור במרכז הרפואי זיו בצפת , לאחר שכבר נפגש אתמול עם נשיא המדינה ראובן ריבלין, ראש הממשלה בנימין נתניהו ונשיא ישראל התשיעי שמעון פרס. 

גו'רג' פ. בוש מלווה בפמליית אנשי עסקים וחברי ועדת קרקעות מטקסס, ערך ישיבה עם אל"מ (במיל) ד"ר סלמאן זרקא ,מנהל המרכז הרפואי זיו, שסיפר לו על המרכז הרפואי הצפוני בישראל וכן על שלוש שנות הטיפול ההומניטרי בפצועי המלחמה מסוריה, כולל נשים וילדים. בוש התרגש מאוד מצילומי הילדים והסיפורים האנושיים והרפואיים שהוצגו בפניו וכן שיבח את מנהל המרכז הרפואי זיו והצוות על הטיפול המסור. בוש הוסיף כי יש לחזק את הקשר בין צוותי רפואה בארץ וארה"ב. 

בסיום הסיור המרגש כתב בוש בספר האורחים של המרכז הרפואי זיו: "בשם הנבחרת הטקסנית, אני מבקש להודות לכם על ההזדמנות ללמוד על עבודתכם המופלאה. שלום ולהתראות. ג'ורג' פ. בוש, הועדה לקרקעות טקסס". 


ג'ורג' פרסקוט בוש, עורך דין בן 38 קיבל מכהן כנציג הדור השלישי בשושלת , כשנבחר בפריימריז של המפלגה הרפובליקנית למועמדות על תפקיד הממונה על הקרקעות במדינת טקסס. בוש הוא אחיינו של הנשיא לשעבר ג'ורג' וו. בוש ובנו של ג' ב בוש, מושל מדינת פלורידה לשעבר. אמו, מהגרת ממקסיקו, תרמה לא מעט לפופולריות שלו בקרב המהגרים הרבים שחיים במדינה הגובלת במקסיקו. מקפיד להתרחק מהתדמית הנוקשה של המפלגה הרפובליקנית כנגד מהגרים לא חוקיים כשאת מרבית נאומיו הוא נושא באנגלית ובספרדית.