מעבדות מחקר

הנהלה
צוות
תיאור האגף
מידע שימושי
פעילות אקדמית ומחקריתהנהלה

 

מנהל המעבדה: ד"ר יאסר חוג'יראת

 
מנהלת אדמיניסטרטיבית:גב' יהודית חכמון   

 

צוות


ד"ר איילת עומר ערמון- חוקרת
ד"ר איגור קרסנוב- חוקר 

גב' עדי נוב שרעבי MA, MPH - סטטיסטיקאית

 

תיאור האגף

 

מעבדות המחקר בזיו הוקמו במטרה לספק תשתית מחקרית פיזית ואנושית לצוות הרפואי המעוניין לפתח תחומי מחקר, ובמקביל לקרב את האקדמיה לבית החולים.
ביולי 2017 נחנכו מעבדות חדשות שנבנו בסיוע המשרד לפיתוח הפריפריה הנגב והגליל כחלק מהחלטת הממשלה להקים מעבדות מחקר בבתי החולים המסונפים לפקולטה לרפואה ע"ש עזריאלי של אוניברסיטת בר-אילן בצפת.

הצוות המרכיב את האגף הינו הטרוגני ושולט במגוון רחב של נושאי התמחות: ביוכימיה, גנטיקה מולקולארית, ציטומטריה, פסיכונוירואימונולוגיה, סטטיסטיקה, ביואינפורמטיקה ועוד.
בנוסף, ציוד המעבדה כולל מיקרוסקופים, מנדפים, מכשירי FACS, RT-PCR, ועוד ציוד לעבודה ביוכימית, מולקולרית ותאית. רופאים ואנשי צוות אשר מעוניינים לבצע מחקר מעבדתי מוזמנים לפנות ישירות למעבדות.
נכון להיום, מעבדות המחקר שותפות פעילות בתכנון וביצוע של מעל 15 פרוייקטים מחקריים בשיתוף עם מחלקות נוירולוגיה, פסיכיאטריה, אא"ג, אורולוגיה, דיאליזה, נשים, יילודים, ועוד.

 

 

מידע שימושי

 

מיקום: 

מעבדות המחקר ממוקמות בבניין המיון, בקומת המרתף. 

מספרי טלפון: 

מזכירות: .04-6828828, 077-6828828
מנהלת: 077-3631050
פקס: 04-6923753 

דואר אלקטרוני:hadar.n@ziv.health.gov.il מנהלת

yehudit.h@ziv.health.gov.il מנהלת אדמיניסטרטיבית

שעות קבלה: 
א'-ה' 8:00-15:30 

 

פעילות אקדמית ומחקרית

 

במעבדות המחקר מקדמים מחקרים אקדמיים של חוקרים ורופאים בביה"ח. בנוסף, בתקופה הקרובה נוכל לקלוט למעבדות סטודנטים לתארים מתקדמים וסטודנטים לרפואה בשלב מדעי יסוד. 

מדעי יסוד: רופאים המעוניינים לבצע את עבודת מדעי היסוד שלהם במסגרת הרוטציות אותן מבצעים, יכולים לפנות לאגף המחקר הן עם רעיון עצמאי משלהם, או להשתלב באחד ממערכי המחקר הקיימים. 

עבודות גמר של תלמידי תיכון: תלמידי תיכון המעוניינים לבצע את עבודת הגמר כחלק מבחינות הבגרות יכולים לבצעם במסגרת אגף המחקר. מסלול זה זכה לשבחים ופרסים מטעם משרד החינוך ובתחרויות שונות.