הצלחה גדולה לכנס הריון ולידה בכרמיאל ביזמת המרכז הרפואי זיו

25/3/2012

140 איש, מתוכם 90 נשים הרות מכרמיאל והסביבה, השתתפו בכנס הריון ולידה שנערך בהיכל התרבות בכרמיאל, ביזמת מחלקת נשים ויולדות במרכז הרפואי "זיו".

מרב גרינוולד, מנהלת השיווק במרכז הרפואי זיו, מציינת: "הכנס הוגדר כהצלחה גדולה ובעקבותיו הוחלט לקיים מידי שנה כנס הריון ולידה בכרמיאל, ואף להרחיב את שיתוף הפעולה בין המרכז הרפואי זיו לעיריית כרמיאל ומרכז הצעירים בעיר גם לנושאים נוספים הקשורים לילדים ולגיל הרך, זאת בכדי לתת מענה ותמיכה לזוגות הצעירים הרבים המתגוררים בעיר וסביבתה."

ד"ר עינבר בן-שחר, מנהל מחלקת נשים ויולדות במרכז הרפואי זיו, מציין כי הוא שמח על ההיענות היפה של נשות כרמיאל והאזור שהגיעו לכנס, נפגשו עם הצוות הבכיר של אגף היולדות של המחלקה, שמעו על האפשרויות העומדות לרשותן במהלך ההיריון והלידה ושאלו את כל השאלות שהטרידו אותן. "מטרת הכינוס היתה להציג ליולדות את השינויים שחלו בהיבט כוח האדם, השירותים הרפואיים והמבניים והחידושים במחלקת נשים ויולדות. מחלקת היולדות במרכז הרפואי זיו מעניקה ליולדות תנאים ברמה הגבוהה ביותר, כולל חדרי לידה חדשים, בהם שני חדרי לידה טבעית, וצוות מקצועי, מיומן המעניק יחס אישי וחם וכן מחלקת יולדות ששינתה פניה לחלוטין. הקרבה הפיזית לעיר כרמיאל וכן השירותים המצוינים שהמחלקה מעניקה הופכים את הלידה במרכז הרפואי זיו לבחירה והברירה הטבעית ליולדות מכרמיאל והסביבה. אני מודה לעיריית כרמיאל ולצוות מרכז הצעירים של כרמיאל, בניהולה של רונית עובדיה, על שיתוף הפעולה ההדוק בארגון הכנס," אמר ד"ר בן-שחר.