זיו מגיש בריאות

בשבילכם ובשבילכן

גולשים רבים חושבים שאנחנו האתר הרשמי של בית חולים זיו למרות שאנחנו לא.
החלטנו לעזור ולרכז לכם פה מספר פרטים טכניים על בית החולים שיחסכו לכם מעבר לאתר נוסף.

– זימון תורים לבית חולים זיו בצפת בקישור הזה
– טלפון של המרכז הרפואי זיו: 04-682-8811
– טלפון לזימון תורים: 9380*
– כתובת: דרך הרמב"ם 1, צפת

על מה נדבר?

הליכים רפואיים

בין אם אתם עובדים בפני ניתוח קוסמטי קטן או בין ניתוח כירורגי מורכב – תמיד ישנו מידע רב שכדאי להכיר ולדעת. בקטגורייה הזאת תוכלו למצוא את כל המידע החשוב על הליכים רפואיים בתחומים שונים.

עובדי בתחום

רופאים, אחים, דיאטנים, פסיכולוגים, עובדים ברפואה משלימה, פיזיותרפיסטים ועוד – עולם הרפואה מלא בבעלי מקצוע רבים שכדאי להכיר לכל מקרה שלא יבוא. כאן תוכלו למצוא את המידע על כל בעלי המקצוע הכל כך חשובים האלה.

רפואת העתיד

העולם הטכנולוגי מתפתח בלי סוף ואיתו גם הטכנולוגיה בתחום הרפואה. בקטגורייה הזאת תוכלו לקרוא הכול על הטכנולוגיה הכי חדשה וחמה בעולם הרפואה שתביא איתה עתיד בריא ומבטיח.

גוף האדם

גוף האדם הוא כל כך מרתק! עולם שלם של מלאכת מחשבת מדויקת ונפלאה. בקטגורייה הזאת תוכלו למצוא הכול על גוף האדם – מידע על מחלות, על תסמינים ותופעות שכדאי להכיר – ובכלל כל מה שחשוב לדעת על גופנו.

קצת עלינו

האתר זיו מגיש בריאות הוקם במטרה אחת ויחידה – לעזור לציבור בישראל בכל הקשור בעולם הרפואה. להסביר ולפרט על תהליכים רפואיים, לעזור בהבנת הבירוקרטיה הרבה שמלווה להליכים רפואיים, להכיר בעלי מקצוע בתחום, לדבר על חידושים בתחום הבריאות ועוד. כל מה שאתם צריכים לדעת מוצג לכם כאן – רק בריאות!

 

 

מאמרים

מגזין בריאות
צוות אתר זיו

ביטוח תלמידים במערכת החינוך: כל הפרטים

תלמידי מערכת החינוך בישראל נהנים ממגוון כיסויים ביטוחיים, גם במהלך שעות הלימודים וגם בפעילויות מחוץ למסגרת בית הספר. ביטוח תלמידים כולל ביטוח תאונות אישיות, ביטוח

קרא עוד »
כאבים בצד שמאל בבטן
מגזין בריאות
צוות אתר זיו

כאב בצד שמאל של הבטן

כאב בטן בצד שמאל הוא כאב שאי אפשר לפספס. בצידה השמאלי של הבטן יש איברים רבים כגון הקיבה, חלק מהלבלב, הכליה השמאלית וחלק מהמעי הגס,

קרא עוד »