זיו מגיש בריאות

בשבילכם ובשבילכן

גולשים רבים חושבים שאנחנו האתר הרשמי של בית חולים זיו למרות שאנחנו לא.
החלטנו לעזור ולרכז לכם פה מספר פרטים טכניים על בית החולים שיחסכו לכם מעבר לאתר נוסף.

– זימון תורים לבית חולים זיו בצפת בקישור הזה
– טלפון של המרכז הרפואי זיו: 04-682-8811
– טלפון לזימון תורים: 9380*
– כתובת: דרך הרמב"ם 1, צפת

על מה נדבר?

הליכים רפואיים

בין אם אתם עובדים בפני ניתוח קוסמטי קטן או בין ניתוח כירורגי מורכב – תמיד ישנו מידע רב שכדאי להכיר ולדעת. בקטגורייה הזאת תוכלו למצוא את כל המידע החשוב על הליכים רפואיים בתחומים שונים.

עובדי בתחום

רופאים, אחים, דיאטנים, פסיכולוגים, עובדים ברפואה משלימה, פיזיותרפיסטים ועוד – עולם הרפואה מלא בבעלי מקצוע רבים שכדאי להכיר לכל מקרה שלא יבוא. כאן תוכלו למצוא את המידע על כל בעלי המקצוע הכל כך חשובים האלה.

רפואת העתיד

העולם הטכנולוגי מתפתח בלי סוף ואיתו גם הטכנולוגיה בתחום הרפואה. בקטגורייה הזאת תוכלו לקרוא הכול על הטכנולוגיה הכי חדשה וחמה בעולם הרפואה שתביא איתה עתיד בריא ומבטיח.

גוף האדם

גוף האדם הוא כל כך מרתק! עולם שלם של מלאכת מחשבת מדויקת ונפלאה. בקטגורייה הזאת תוכלו למצוא הכול על גוף האדם – מידע על מחלות, על תסמינים ותופעות שכדאי להכיר – ובכלל כל מה שחשוב לדעת על גופנו.

קצת עלינו

האתר זיו מגיש בריאות הוקם במטרה אחת ויחידה – לעזור לציבור בישראל בכל הקשור בעולם הרפואה. להסביר ולפרט על תהליכים רפואיים, לעזור בהבנת הבירוקרטיה הרבה שמלווה להליכים רפואיים, להכיר בעלי מקצוע בתחום, לדבר על חידושים בתחום הבריאות ועוד. כל מה שאתם צריכים לדעת מוצג לכם כאן – רק בריאות!

 

 

מאמרים

גוף האדם
צוות אתר זיו

כאבים ברגליים

עומד לצאת למסע בארץ כאבי כף הרגל. אתם יודעים על מה אני מדבר – הכאבים והכאבים המזדמנים (או הלא כל כך מזדמנים) שגורמים לכם לתהות

קרא עוד »
שיעול עם ליחה
גוף האדם
צוות אתר זיו

שיעול עם ליחה

איך מנקים את הגרון בחדר מלא באנשים בלי לגרום לזה להישמע כאילו אתה מנסה להתניע מכונית? כולנו היינו שם – הרגע הזה שבו אתה מנסה

קרא עוד »