האיגוד האירופי העניק תואר מומחה לחץ דם לד"ר ריימונד פרח מנהל מחלקה פנימית ב'

23/4/2013


כבוד גדול למרכז הרפואי זיו- ד"ר ריימונד פרח, מנהל מחלקה פנימית ב', התבשר השבוע, כי נבחר על ידי האיגוד האירופי ליתר לחץ דם לקבלת תואר מומחה בלחץ דם.

בישראל כולה רק 15 רופאים להם הוענק התואר המכובד. התואר יוענק רשמית לד"ר פרח בכנס הבינלאומי של האיגוד בחודש יוני במילאנו.

תואר מומחה בלחץ דם מטעם האיגוד האירופי ליתר לחץ דם מוענק לרופאים העוסקים בתחום על סמך ניסיון רב שנים בטיפול במחלה, פרסומים מדעיים בנושא ועבודות מחקר, הצגות בכנסים, ראיונות ומבחנים הנערכים על ידי האיגודים השונים העוסקים בנושא בארץ ובאירופה.
בהודעה הרשמית אותה קיבל ד"ר פרח מיו"ר האיגוד האירופי ליתר לחץ דם, פרופ' ג'וזפה מנסיה נכתב, כי ועדת ההיגוי של האיגוד האירופי מצאה כי ד"ר פרח ראוי לקבלת התואר ועומד בכל הקריטריונים והמדדים המקצועיים לקבלתו.

ד"ר אוסקר אמבון, מנהל המרכז הרפואי זיו, ברך את ד"ר פרח על קבלת התואר וציין, כי המרכז הרפואי מעודד רופאים מצטיינים כחלק מהמאמץ להעניק לתושבי הגליל את השירות והטיפול המתקדמים והטובים ביותר שניתן "הענקת התואר המכובד, בו מחזיקים רק רופאים מעטים בישראל, לד"ר פרח הינה כבוד גדול למרכז הרפואי זיו כולו ואישור לאיכות הטיפול המוענק בתחום זה בבית החולים. אני מברך את ד"ר פרח על קבלת התואר" אמר ד"ר אמבון.